Księgowość Gdynia

Jeśli poszukujesz biura rachunkowego w Gdyni do rzetelnego prowadzenia księgowości Twojej firmy, zapraszamy Cię do współpracy. Profesjonalne usługi księgowe to takie, które pozwalają Ci czuć się bezpiecznie i mieć pewność, że wszystkie kwestie związane z finansami, podatkami, ewidencją oraz fakturowaniem są pod kontrolą. Biuro rachunkowe Gdynia Bugalter to wieloletnie doświadczenie zapewniające bezpieczeństwo podatkowe, terminowość oraz indywidualne podejście, które sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Bardzo dobrze wiemy, jak pracochłonne jest prowadzenie swojej działalności gospodarczej, dlatego oferujemy naszym klientom kompleksowe podejście opiekę nad finansami firmy lub spółki. Możesz ze spokojem outsourcingować nam swoją księgowość i być pewnym, że zadbamy o zmniejszenie kosztów i oszczędności w Twojej firmie.

księgowa gdańsk

Księgowa Gdynia - co wyróżnia nasze biuro rachunkowe?

Oferujemy profesjonalną współpracę w szerokim zakresie. Zajmujemy się nie tylko rozliczeniami podatkowymi, ale również mamy w ofercie wysoko jakościowe doradztwo gospodarcze. Odpowiadamy w imieniu klientów przed organami podatkowymi oraz zakładem ubezpieczeń społecznych, aby jak najbardziej wesprzeć przedsiębiorców i odciążyć ich od obowiązków. Mamy doświadczenie w prowadzeniu księgowości dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak również dla spółek prawa handlowego oraz podmiotów zagranicznych chcących prowadzić działalność na terenie Polski. 

Świadczymy usługi dla wielu branż np. transportowej, gastronomicznej, usługowej, IT, e-commerce. Jesteśmy elastyczni i wielojęzyczni, dlatego zakres księgowości jest szeroki. Prowadzimy nowoczesne biuro rachunkowe i mamy bogate doświadczenie. Działamy na terenie województwa pomorskiego, charakteryzuje nas szybkość działania oraz dbałość o szczegóły.

Dobra księgowa w Gdyni - czym się zajmuje?

Warto wiedzieć, że współpraca z biurem rachunkowym nie opiera się tylko i wyłącznie na prowadzeniu ksiąg rachunkowych. Do usług księgowych należą również usługi doradztwa gospodarczego oraz prawidłowo prowadzone kadry i płace. Biuro rachunkowe Gdynia Bugalter zajmuje się również tworzeniem profesjonalnych sprawozdań finansowych dla spółek, które są czytelne i dokładne.

Współpracujemy z klientami zagranicznymi i tworzymy sprawozdania zarówno w języku polskim, jak i ukraińskim. Zajmujemy się prowadzeniem pełnej księgowości, księgi przychodów i rozchodów niezależnie od rodzaju działalności oraz etapu rozwoju firmy. Wystawiamy faktury w imieniu klienta, rozliczamy delegacje, a także wyliczamy VAT w obrocie krajowym, w Unii Europejskiej i poza Unią Europejską. Tworzymy ewidencję środków trwałych i niematerialnych.

Klienci chwalą sobie wysoką jakość usług, a także zwracają uwagę na fakt, że nie ma dla nas tajemnic w księgowości. Jesteśmy firmą zbudowaną ze specjalistów, którzy są w stanie rozwiązać każdy problem księgowy, a także profesjonalnie doradzić. Dostosowujemy zakres usług indywidualnie do klienta, a księgi rachunkowe są prowadzone w prawidłowy sposób, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

księgowość gdańsk

Usługi księgowe Gdynia - działalność gospodarcza pod kontrolą

W naszym biurze rachunkowym w Gdyni nie idziemy na kompromisy. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów i pomoc w skomplikowanych działaniach z zakresu księgowości. Nasze biuro rachunkowe po podjęciu współpracy przydziela każdemu klientowi indywidualnego księgowego, który czuwa nad jego finansami i odpowiada na wszystkie pytania oraz pilnuje kadr i płac przedsiębiorstwa. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta. Pomagamy również na samym starcie działalności w jej założeniu, założeniu spółki, a także wybraniu odpowiedniego PKD dla firmy. Nasze biuro mieści się w Sopocie, ale przesyłanie wszelkich dokumentów może odbywać się online, dlatego jesteśmy otwarci na współpracę na terenie trójmiasta - Gdańska, Gdyni, Sopotu, a także całej Polski.

Jeżeli jesteś z województwa pomorskiego, możemy umówić się na stacjonarne spotkanie, na którym omówiona zostanie oferta i cennik usług księgowych. Biuro księgowe Gdynia to doświadczony zespół i konkurencyjne ceny. Stawki zależą indywidualnie od klientów, zakresu usług, jakie obejmie oferta.

Księgowość w Gdyni i co jeszcze?

Poza szerokim zakresem usług księgowych biura rachunkowego oferujemy naszym klientom założenie adresu wirtualnego. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które działają tylko i wyłącznie online i nie mają stacjonarnej siedziby. Taki adres jest potrzebny do prowadzenia korespondencji z kontrahentami oraz urzędami i instytucjami. Wirtualny adres to dbałość o oszczędność dla Twojej firmy, ponieważ takie rozwiązanie jest dużo tańsze niż wynajęcie lokalu i płacenie za niego czynsz, pomimo tego, że nikt nie będzie tam przebywać. Biuro rachunkowe Gdynia oferuje wirtualną siedzibę przy obsłudze małych i średnich firm w niewielkich kosztach. Jest to najtańsza oferta.

Odbieramy korespondencję listowną oraz przekazujemy ją do klienta. Tego typu usługi są bardzo przydatne w dzisiejszych czasach. Jeśli chcesz poradzić się na temat księgowości Gdynia, a także dowiedzieć się jaką ofertę możemy Ci zaproponować, zadzwoń lub napisz. Rozmawiamy w języku polskim, ukraińskim, rosyjskim i angielskim i na pewno znajdziemy wspólny język.