OBSŁUGA KSIĘGOWA

Potrzebujesz fachowej pomocy w prowadzeniu w w rozliczaniu podatków, rachunków oraz tworzeniu profesjonalnych sprawozdań finansowych? Pozwól, aby Twoją spółką zaopiekowali się specjaliści, posiadający doświadczenie w obsłudze księgowej Klientów biznesowych i firm. W biurze Bulgater zajmiemy się prowadzeniem ksiąg handlowych, ewidencją środków trwałych, wystawianiem faktur oraz rozliczeń PIT. Nie ważne czy prowadzisz lokalną działalność gospodarczą czy jesteś właścicielem zagranicznej spółki – wspólnymi siłami zapracujemy na sukces Twojej firmy i wesprzemy działanie Twojego przedsiębiorstwa.

Profesjonalna opieka księgowa dla Klientów lokalnych i zagranicznych

Regularne monitorowanie firmowych środków finansowych, wydatków rocznych czy ewidencja majątku trwałego pozwalają zachować poczucie zorganizowania oraz uporządkowania. W tych i wielu innych czynnościach pomogą specjaliści z biura Bulgater. Prowadzimy księgowość dla spółek na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu. Oferujemy profesjonalną obsługę i opiekę dla Klientów lokalnych oraz właścicieli zagranicznych działalności gospodarczych na terenie UE, zapewniając stały kontakt przy tworzeniu sprawozdań w języku polskim lub ukraińskim.

Sprawozdanie finansowe spółki - profesjonalny bilans dla Twojej firmy!

Potrzebujesz pomocy w stworzeniu profesjonalnego sprawozdania finansowego, zawierającego informacje o rocznej działalności spółki? Bulgater pomoże w obsłudze takich zleceń oraz zaopiekuje się stworzeniem czytelnego sprawozdania finansowego w postaci zestawienia liczbowego na dany rok rozliczeniowy.

Ewidencja środków trwałych dla działalności gospodarczych

Obsługa księgowa firm w Bulgater to również opieka nad ewidencją środków trwałych dla przedsiębiorstw. Zajmiemy się skrupulatnym udokumentowaniem historii majątkowej Twojej działalności oraz rejestracją i ewidencją zakupionych środków trwałych i niematerialnych dla przedsiębiorców prowadzących przychody i rozchody.

Pozostałe usługi w Bulgater

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą biura Bulgater, dostosowaną do potrzeb Twojego biznesu! Obsługujemy Klientów w zakresie podatków VAT w obrocie krajowym i zagranicznym i pomagamy w prowadzeniu rachunkowości od A do Z na różnych etapach rozwoju Twojej działalności.

Usługi księgowe

  • Prowadzenie pełnej księgowości (księgi handlowe),

  • Sporządzenie sprawozdań finansowych,

  • Prowadzenie ewidencji podatkowej, tj. podatkowej księgi przychodów i rozchodów (KPiR),

  • Prowadzenie ewidencji i rozliczenie majątku trwałego ,

  • Pozostałe usługi finansowo-księgowe np. wystawianie faktur w imieniu Klienta, rozliczanie delegacji.

  • CIT, PIT, PCC/IFT,

  • VAT w obrocie: krajowym, UE, poza UE (import, eksport, uproszczona procedura w imporcie, transakcje trójstronne),

  • Pliki VAT JPK

Ceny za usługi każdorazowo są negocjowane indywidualnie z klientem na podstawie uzgodnionego zakresu prac.