Wirtualny adres dla firm

Wiele branż obecnie prowadzi swoją działalność jedynie w Internecie. Jest to rozwiązanie na miarę nowoczesnego świata. Tego typu firmy potrzebują jednak fizycznego adresu do rejestracji, a także korespondencji z kontrahentami czy klientami. W takim przypadku można skorzystać z jednej z naszych usług, jaką jest wirtualne biuro. Outsourcingowa obsługa Twojej firmy może się odbywać bez fizycznej obecności jej w danym miejscu.

Czym jest wirtualny adres?

Podczas zakładania działalności gospodarczej, także tej nastawionej na aktywność jedynie internetową, będzie potrzebny adres, na który klienci, ale również urzędy i instytucje będą mogły wysyłać listy i zawiadomienia. Koszt wynajmu specjalnego lokalu może być wysoki, dlatego my oferujemy Ci wirtualny adres, który może posłużyć przy rejestracji Twojej działalności oraz w trakcie jej trwania jako miejsce, na które kontrahenci i instytucje będą wysyłać listy – my w ramach tejże usługi będziemy je odbierać i przekazywać Tobie.

Biuro wirtualne – dla kogo?

Nasza usługa polegająca na outsourcingowej obsłudze biurowej jest kierowana głównie do małych i średnich przedsiębiorstw i podmiotów gospodarczych, których właścicielom zależy na przykład na sprawnym i prawidłowym prowadzeniu dokumentacji czy księgowości bądź obsłudze korespondencji, ale ze względu na profil działalności danego przedsiębiorstwa wynajęcie fizycznego lokalu jest nieopłacalne.

Zalety wirtualnego biura

Oferowana przez naszą firmę usługa zdalnej obsługi przedsiębiorstwa ma wiele zalet – podstawową są oczywiście koszty. Pakiet zawierający między innymi adres jest tańszy niż wynajęcie specjalnie przeznaczonego do tego lokalu. Zostają tu również obniżone koszty związane z zatrudnieniem pracowników, którzy mieliby się zajmować korespondencją i dokumentacją. Taka forma biura może także wpływać na oszczędność czasu – sprawami formalnymi i rozliczeniowymi zajmuje się bowiem outsourcingowa firma, dzięki czemu przedsiębiorstwo może skoncentrować się na profilu swojej działalności i rozwoju.

Wirtualne Biuro Standard – podpisanie umowy umożliwiające rejestrację firmy na adres Wirtualnego Biura, a następnie korzystanie z adresu do korespondencji z kontrahentami.

Usługa obejmuje odbiór korespondencji listowej i jej przekazywanie lub przesyłanie do klienta.

Wirtualne Biuro Standard cena 75,00 zł netto. Poza powyższymi usługami, obejmuje również skanowanie korespondencji przychodzącej i przesyłanie jej każdorazowo mailem.